V petek, 18. 10. 2019, smo se v okviru planinskega krožka odpravili na prvi izlet. Pot nas je zanesla kar na sosedo naše šole – Šmarno goro. Po poti smo občudovali lepe jesenske barve v katere se je odel gozd. Se naučili orientirati s pomočjo naravnih pojavov in se navduševali nad različnimi gozdnimi prebivalci. Za lahkotnejši korak smo si prepevali znane pesmi. Na samem vrhu si privoščili počitek ter zasluženo malico, a ker otroci hitro obnovimo vire energije smo si vzeli čas tudi za igro na igrišču. Ob poti navzdol smo se ustavili ob zvončku želja in si zaželeli veliko petic in zanimivih šolskih dni v tem šolskem letu. Za konec smo ustvarili vtise z izleta z umetninami iz naravnih materialov narejene na gozdnih tleh.

Slike si lahko ogledate v Galeriji.

Mladi planinci z mentorico