Dragi učenci in drage učenke!

Pred začetkom novega šolskega leta vam podajam informacije v zvezi s prvim šolskim dnem, ki bo v ponedeljek, 2. 9. 2024. Upam, da ste preživeli krasne počitnice in da ste si nabrali novih moči za učenje.

Sprejem prvošolcev s starši bo ob 10.00 v mali telovadnici šole (vstop skozi glavni vhod).

Sprejem učencev 2. in 3. razreda bo ob 8.30 pred glavnim vhodom v šolo. Pouk bo potekal do 12.00.

Sprejem učencev 4. razreda bo ob 8.45 pred glavnim vhodom v šolo. Pouk bo potekal do 12.00.

Sprejem učencev 6. in 7. razreda bo ob 9.00 pred glavnim vhodom v šolo. Pouk bo potekal do 12.50.

Sprejem učencev 8. in 9. razreda bo ob 9.15 pred glavnim vhodom v šolo. Pouk bo potekal do 12.50.

POTREBŠČINE: Učenci potrebujete pisala, zvezek in copate. Učna gradiva boste učenci 1.– 5. razreda prevzeli pri razrednikih, učenci 6.–9. razreda pa po razporedu v šolski knjižnici.

PREHRANA: Za vse učence, prijavljene na šolsko prehrano, bo poskrbljeno. Prehrano lahko odjavite do ponedeljka, 2. 9. 2024, do 7.30 preko eAsistenta ali na telefonsko številko 01 511 68 72.

PODALJŠANO BIVANJE: OPB bo organizirano do 15. ure za vse prijavljene učence.

VARNOSTNI UKREPI IN PRIPOROČILA: V šolo naj prihajajo le zdravi učenci in upoštevajo preventivne varnostne ukrepe.

TELEFONI IN DRUGE ELEKTRONSKE NAPRAVE: V naši šoli uporaba telefonov in drugih elektronskih naprav ni dovoljena. V izogib nevšečnostim in v prid boljši osredotočenosti na šolsko delo in druženju z vrstniki priporočam, da elektronske naprave ostanejo doma. V primeru nujnega klica lahko kadarkoli opravite klic iz tajništva.

Od torka, 3. 9. 2024, bo vzgojno-izobraževalno delo potekalo po predvidenem urniku: jutranje varstvo za učence 1.–3. razreda bo organizirano od 6.30 do 8.30, jutranje varstvo vozačev za učence 4.–9. razreda od 7.25, podaljšano bivanje po pouku pa do 16.30;  šolski prevozi bodo potekali po urniku, ki je objavljen na spletni strani v zavihku UčenciàPrevoz.

Lepo vas pozdravljam in veselim se ponovnega snidenja!

Irena Babnik, ravnateljica