Zaposleni

 

VODSTVO ŠOLE:
Ravnateljica: Irena Babnik
Pomočnica ravnateljice: Marija Pintar
UČITELJI RAZREDNIKI
ODDELEK RAZREDNIK UČILNICA E-POŠTA
1. a Mira Sovinc 11 mira.sovinc@os-smartno.si
1. b Sara Močnik 9 sara.mocnik@os-smartno.si
2. a Petra Podbevšek Žigman 7 petra.zigman@os-smartno.si
2. b Tanja Režek 6 tanja.rezek@os-smartno.si
3. a Doroteja Bokavšek 5 doroteja.bokavsek@os-smartno.si
3. b Jenny Kelner 4 jenny.kelner@os-smartno.si
4. a Urška Mihevc 3 urska.mihevc@os-smartno.si
4. b Alenka Degen 2 alenka.degen@os-smartno.si
4. c Sabina Mlakar 35 sabina.mlakar@os-smartno.si
5. a Nataša Roblek 17 natasa.roblek@os.smartno.si
5. b Nataša Jeras 16 natasa.jeras@os-smartno.si
6. a Urška Knez 26 urska.knez@os-smartno.si
6. b Maja Komjanc 15 maja.komjanc@os-smartno.si
7. a Andreja Dolenec 56 andreja.dolenec@os-smartno.si
7. b Snežana Bela 25 snezana.bela@os-smartno.si
8. a Polona Petrica Ponikvar 58 polonca.petrica.ponikvar@os-smartno.si
8. b Maja Haclar Anžin 21 maja.haclar.anzin@os-smartno.si
9. a Barbara Vampelj 27 barbara.vampelj@os-smartno.si
9. b Ester Beguš 28 ester.begus@os-smartno.si
OSTALI UČITELJI
UČITELJ PREDMET UČILNICA E-POŠTA
Admira Ćosić Nemščina, OPB kab 12 admira.cosic@os-smartno.si
Aleš Vek glasbena umetnost, MPZ, OPZ, JV 13 ales.vek@os-smartno.si
Ana Korenčan DSP – pedagoginja kab 24 ana.korencan@os-smartno.si
Andreja Rudaš zgodovina zbornica andreja.rudas@os-smartno.si
Bojana Novak matematika 29 bojana.novak@os-smartno.si
Borut Setničar tehnika 36 borut.setnicar@gmail.com
Eva Vremec šport, OPB kab šport MTV eva.vremec@os-smartno.si
Irena Draganjec slovenščina kab 19 irena.draganjec@os-smartno.si
Katarina Oblak Vidic slovenščina, OPB zbornica katarina.oblak.vidic@os-smartno.si
Katarina Španić matematika 33 katarina.spanic@os-smartno.si
Larisa Stražiščar Rogelj OPB, gospodinjstvo, sodobna priprava hrane 8 larisa.straziscar.rogelj@os-smartno.si
Manuela Medič OPB, DSP kab 10 manuela.medic@os-smartno.si
Marjana Smrkolj OPB kab 10 marjana.smrkolj@os-smartno.si
Nataša Šircelj matematika 31 natasa.sircelj@os-smartno.si
Neja Dajčman OPB kab 10 neja.dajcman@os-smartno.si
Nina Gabrovšek OPB kab 10 nina.gabrovsek@os-smartno.si
Renata Kern likovna umetnost 48 renata.kern@os-smartno.si
Romana Osredkar 2. učiteljica v 1. b in OPB kab 10 romana.osredkar@os-smartno.si
Samo Petrič šport, JV kab šport VTV samo.petric@os-smartno.si
Simona Turk šport kab šport VTV simona.turk@os-smartno.si
Tanja Globočnik 2. učiteljica v 1. a in OPB kab 10 tanja.globocnik@os-smartno.si
Tjaša Kramar DSP – socialna pedagoginja kab 55 tjasa.kramar@os-smartno.si
Urška Šilc DSP – specialna pedagoginja kab 18 urska.silc@os-smartno.si