Spoštovani starši,

2. 9. 2024 oz. 3. 9. 2024 bodo vaši otroci dobili v izposojo šolske učbenike iz učbeniškega sklada. Vljudno vas naprošamo, da skupaj z otroki poskrbite, da bodo vsi učbeniki oviti. Nalepke z imenom naj bodo nalepljene na ovitke in ne na učbenike. Učenci naj ne pišejo v učbenike in naj z njimi lepo ravnajo, saj se za poškodovane, uničene ali izgubljene učbenike zaračuna odškodnina po 12. členu Pravilnika o upravljanju učbeniških skladov.

Ob vračanju učbenikov je potrebno ovitke odstraniti. Če so ovitki prilepljeni, se jih ne sme trgati z učbenikov, ampak jih je potrebno odstriči s škarjami. Učbeniki so izposojeni na ime vašega otroka, zato naj pazi, da jih ne zamenja s sošolcem.

Že vnaprej se vam zahvaljujemo za sodelovanje in pomoč, da bomo skupaj poskrbeli za odgovoren in skrben odnos do šolskih učbenikov.

Sergeja Kovše, upravljavka učbeniškega sklada                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Irena Babnik, ravnateljica